Oidentifierad konstnär 1800-tal
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (tidigt 1800-tal): Porträttstudie av äldre man, olja på duk, 48,5 x 44 cm, oramad
Enligt muntlig tradition har målningen funnits på värdshus i Tyresö
Hål i duken, retuscher
801362
2020-09-13