Hjalmar Falk

Hjalmar Falk
Hjalmar Falk
Hjalmar Falk
Hjalmar Falk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HJALMAR FALK (1856-1938): stormigt kustlandskap med segelbåt, signerad och daterad Hjalmar Falk 1925, akvarell och täckvitt, ca 53x25 cm

Ej examinerad ur ram

801368

2020-08-17