Stockholmsmotiv

Stockholmsmotiv
Stockholmsmotiv
Stockholmsmotiv
Stockholmsmotiv

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AKVARELLER, ETSNINGAR, stockholmsmotiv, 7 st, bl.a Ernst Hällgren, M. Borg, E Ödberg, akvarell, etsningar, varierande mått ca 22x14, 20x12, 24x20 cm

Ej examinerade ur ramar etsningar med gulnad

801376

2020-08-17