Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MAX PAPART (1911-1994): "La Chatalaine", carborundum med collage, signerad och numrerad HC XII/XV, bladstorlek ca 32 x 47 cm.
Ej examinerad ur ram-
801379
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här