Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

PETER DAHL 1934-2019): ur "Carl Michael Bellman: Fredmans epistlar", färglitografi, signerad, bildstorlek 41,5 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

801381

2020-08-30