James Coignard "Diagonale Rouge Deux Bleues"
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAMES COIGNARD (1925-2008), "Diagonale Rouge Deux Bleues", carborundumetsning, signerad, numrerad 6/40, bladstorlek ca 37 x 29 cm.
Litteratur: "L´oeuvre Gravé de James Coignard. Volume V 1998-2005", Edition GKM Siwert Bergström, Malmö 2005, #1183
Ej examinerad ur ram.
801383
2020-08-30