Tallrikar

Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TALLRIKAR, 4 st, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 22,5 cm

Nagg, mindre tillverkningsdefekter

801387

2020-08-25