Hardy Strid oljemålning

Hardy Strid oljemålning
Hardy Strid oljemålning
Hardy Strid oljemålning
Hardy Strid oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARDY STRID (1921-2012): "Solförmörkelse", olja på duk, á tergo skiss till figur, signerad och daterad 1954, 91,5 x 60,5 cm.

Krackelyr.

801389

2020-08-30