Kjell Åslund färglitografi

Kjell Åslund färglitografi
Kjell Åslund färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

KJELL ÅSLUND (född 1948): komposition, färglitografi, signerad och numrerad 34/190, bladstorlek 79 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

801391

2020-08-30