Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, ca 1940-tal, djuphäftad rygg, klädd i blå plysch, sitthöjd ca 41 cm

Ben med slitage, fläckar

801420

2020-08-16