Fåtölj
2020-08-16
801420
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, ca 1940-tal, djuphäftad rygg, klädd i blå plysch, sitthöjd ca 41 cm
Ben med slitage, fläckar