Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, engelsk kolonialstil, lösa dynor, sitthöjd ca 49, bredd 78 cm

Visst slitage, klädsel med noppor

801422

2020-08-16