Ingrid Nilsson olja

Ingrid Nilsson olja
Ingrid Nilsson olja
Ingrid Nilsson olja
Ingrid Nilsson olja
Ingrid Nilsson olja
Ingrid Nilsson olja

Klubbat för:

5 600 SEK

4 000 SEK

INGRID NILSSON (född 1945): "Backen", signerad Ingrid Nilsson, olja på duk, ca 81x101 cm

801455

2020-08-17