Skolplansch från 1950-talet

Skolplansch från 1950-talet
Skolplansch från 1950-talet

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKOLPLANSCHER, 2 st, tidigt 1900-tal, Dybdahls zoologiske planscher föreställande fåglar, ca 60x76 cm

v

801469

2020-08-18