Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VIKSKÄRM, 4 dlr., akvarell på siden, Kina, 1900-talets andra hälft, höjd ca 92, varje del 46 cm, total längd 182 cm
Smärre fläckar
801486
2020-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här