Vikskärm Kina

Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKSKÄRM, 4 dlr., akvarell på siden, Kina, 1900-talets andra hälft, höjd ca 92, varje del 46 cm, total längd 182 cm

Smärre fläckar

801486

2020-08-18