Matta, flossa, 1930-tal

Matta, flossa, 1930-tal
Matta, flossa, 1930-tal
Matta, flossa, 1930-tal
Matta, flossa, 1930-tal
Matta, flossa, 1930-tal
Matta, flossa, 1930-tal
Matta, flossa, 1930-tal
Matta, flossa, 1930-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

8 000 SEK

MATTA, Sverige 1930-tal, flossa, geometrisk dekor mot grå botten, märkt i dekoren L & E, 360 x 239 cm

visst slitage, saknar fransar

801500

2020-08-17