Klubbat för:
4 600 SEK
8 000 SEK
MATTA, Sverige 1930-tal, flossa, geometrisk dekor mot grå botten, märkt i dekoren L & E, 360 x 239 cm
visst slitage, saknar fransar
801500
2020-08-17