Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAM/SPEGEL, nyrokoko, sent 1800-tal, bronserad samt förgylld, 63 x 80 cm.
Sprickor, lagningar, senare bronsering, omarbetad ram.
801552
2020-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här