Parti Silver 13 delar
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SILVER, 13 dlr, 1900-tal, skål, 2 supkoppar med hamrad dekor, servettering, bägare, matsked, 6 uppläggningsbestick (varav tre delvis i vitmetall), samt ställ, längd 3,5-22,5 cm, total vikt 614 g
Bruksslitage, gravyr, ett handtag med buckla, ett handtag snett.
801555
2020-08-26