Parti Silver 13 delar

Parti Silver 13 delar
Parti Silver 13 delar
Parti Silver 13 delar
Parti Silver 13 delar
Parti Silver 13 delar
Parti Silver 13 delar

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

SILVER, 13 dlr, 1900-tal, skål, 2 supkoppar med hamrad dekor, servettering, bägare, matsked, 6 uppläggningsbestick (varav tre delvis i vitmetall), samt ställ, längd 3,5-22,5 cm, total vikt 614 g

Bruksslitage, gravyr, ett handtag med buckla, ett handtag snett.

801555

2020-08-26