Yrjö Edelmanolja på duk
Valmis
2020-08-18
801558
| Korkein tarjous | 68 000 SEK |
| Arviointi | 30 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad, ca 30x40 cm, oramad