Yrjö Edelmanolja på duk

Yrjö Edelmanolja på duk
Yrjö Edelmanolja på duk
Yrjö Edelmanolja på duk
Yrjö Edelmanolja på duk
Yrjö Edelmanolja på duk
Yrjö Edelmanolja på duk
Yrjö Edelmanolja på duk
Yrjö Edelmanolja på duk

Klubbat för:

68 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad, ca 30x40 cm, oramad

801558

2020-08-18