Yrjö Edelmanolja på duk
Closed
2020-08-18
801558
| Sold for | 68 000 SEK |
| Estimate | 30 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad, ca 30x40 cm, oramad