Toulouse Lautrec

Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec
Toulouse Lautrec

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

HENRI de TOULOUSE LAUTREC (1864-1901), efter: (10), färglitografiska posters / affischer, bladmått ca 64x46cm - 100x70 cm, oramade

Smärre skador

801560

2020-08-17