Klubbat för:
1 600 SEK
3 000 SEK
HENRI de TOULOUSE LAUTREC (1864-1901), efter: (10), färglitografiska posters / affischer, bladmått ca 64x46cm - 100x70 cm, oramade
Smärre skador
801560
2020-08-17