Lepold Fare oljemålning

Lepold Fare oljemålning
Lepold Fare oljemålning
Lepold Fare oljemålning
Lepold Fare oljemålning
Lepold Fare oljemålning
Lepold Fare oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996): "Från min trädgård", signerad Fare, olja på duk, 32x28 cm

801563

2020-08-18