Affischer

Affischer
Affischer
Affischer
Affischer
Affischer
Affischer
Affischer
Affischer
Affischer
Affischer
Affischer
Affischer
Affischer
Affischer
Affischer
Affischer
Affischer
Affischer

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POSTERS och UTSTÄLLNINGSAFFISCHER 9 st, mestadel 1980-tal, reproduktioner av Hundertwasser, Braque och Miro mfl. offset, ca 40x30-70x100 cm

Smärre veck och slitage, fläckar

801565

2020-08-24