Orphenion speldosa

Orphenion speldosa
Orphenion speldosa
Orphenion speldosa
Orphenion speldosa
Orphenion speldosa
Orphenion speldosa
Orphenion speldosa
Orphenion speldosa

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ORPHENION SPELDOSA, för plåtskivor, Tyskland 1900-talets början, fodral i svärtad ek, höjd ca 7, 16x16 cm, 2 skivor medföljer

Zustandsbeschreibung

Fungerar vid test, SAV garanterar inte funktionen, slitage, skador, veven defekt

801567

2020-08-29