Grafik och teckningar

Grafik och teckningar
Grafik och teckningar
Grafik och teckningar
Grafik och teckningar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

GRAFIK och TECKNINGAR (8) akvarell signerad S Persson, målning signerad Retz?, Gösta Gierow, litografi, ca 38,5x29,5 cm

Revor, veck, nagg, fläckar och gulnader

801572

2020-08-29