oidentifierad konstnär oljemålning
Valmis
2020-08-29
801573
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KOPNSTNÄR, tidigt 1900-tal, Motiv med hus i höglänt landskap, signerad R L, olja på duk, ca 52x67 cm
Ramen lös i en fog