Skåp- och hyllsystem
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP / HYLLSYSTEM, 6 delar, 1900-tal, tvådelat, lackad valnötsfanér, med barskåp med vintrindel, tre underdelar med höjd 72, 90x45 cm, tre ovandelar med höjd 109, 90x32 cm, totalhöjd ca 181 cm
Bruks- och åldersrealterat slitge, repor, märken och slag, ställvis solblekt, 4 nycklar med följer och kan hämtas vid utlämningen
801574
2020-08-29