Skåp
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, Art deco, 1920-tal, flera dörrar och luckor, fanér i björk, intarisdekor, knoppar i brons, nyckel finns, höjd ca 118 samt 146x42 cm
Två lådor saknas, bruks och åldersrelatrerat slitage
801581
2020-08-29