Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, Art deco, 1920-tal, flera dörrar och luckor, fanér i björk, intarisdekor, knoppar i brons, nyckel finns, höjd ca 118 samt 146x42 cm

Två lådor saknas, bruks och åldersrelatrerat slitage

801581

2020-08-29