Frans Lindström Djurgårdsbrunnskanalen

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRANS LINDSTRÖM (1874-1954): Djurgårdsbrunnskanalen, signerad F. Lindström, akvarell, ca 25x35 cm

801590

2020-08-18