Grafiska blad 12 st, bl.a Lena Cronqvist

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAFIK, Grafiska sällskapet, 18 st blad, upplaga 200-260, bl.a, Lena Cronqvist, Pierre Olofsson, Eva Stockhaus, Hasse Hasselgren, Rachelle Puryear, Per-Olof Larsson, Carl Hamne, mått ca 50x40-30x28 cm

Smärre slitage, vikskador

801593

2020-08-20