Grafiska blad 16 st

Grafiska blad 16 st
Grafiska blad 16 st
Grafiska blad 16 st
Grafiska blad 16 st
Grafiska blad 16 st
Grafiska blad 16 st

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAFIK, Grafiska sällskapet, 16 st blad, upplaga 200-260, bl.a, Per-Olof Nilsson, Karin Bengtsson, Rune Grönjord, Christer Carlstedt, Stenerik Jakobsson, Björn Krestensen, Nils G. Stenqvist, mått ca 50x40-32x27 cm

Smärre slitage, vikskador

801594

2020-08-20