Andy Warhol

Andy Warhol
Andy Warhol

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANDY WARHOL (USA, 1928-1987), efter förlaga från 1964, "Flowers", utgiven av Nouvelles Images, Lombreuil, Frankrike, Castelli Galery. Offsetlitografi, bildmått ca 62x62 cm.

Oramad, skador och missfärgningar, fläckar

801600

2020-08-24