Carl Lindström matskedar silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

MATSKEDAR, 4 st, silver, Carl Lindström, Borås, 1824, modell "Gammal fransk", längd 22 cm, vikt 200 gram.

Bruksslitage, mindre bucklor, gravyr.

801602

2020-08-28