Klubbat för:
650 SEK
800 SEK
SALTKAR samt SENAPSKANNA, Adie Brothers Ltd, Birmingham, 1900-talets första hälft, höjd 6-10 cm, vikt 152 gram (exklusiev glasinsats).
Bruksslitage.
801611
2020-08-27