Saltkar samt senapskanna

Saltkar samt senapskanna
Saltkar samt senapskanna
Saltkar samt senapskanna
Saltkar samt senapskanna
Saltkar samt senapskanna
Saltkar samt senapskanna
Saltkar samt senapskanna
Saltkar samt senapskanna

Klubbat för:

650 SEK

800 SEK

SALTKAR samt SENAPSKANNA, Adie Brothers Ltd, Birmingham, 1900-talets första hälft, höjd 6-10 cm, vikt 152 gram (exklusiev glasinsats).

Bruksslitage.

801611

2020-08-27