Piedestal
2020-08-27
801613
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets första hälft/mitt, mahogny, höjd 118 cm.
Bruksslitage, mindre spricka.