Spegel
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL med BORD, 1900-talets första hälft, blandstil, dekor i form av kärve, girlander m m, bord med skiva i kolmårdsmarmor, förgylld, spegelns höjd ca 188, bred 80, bordets höjd 72 cm
Smärre slitage
801614
2020-08-19