Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL med BORD, 1900-talets första hälft, blandstil, dekor i form av kärve, girlander m m, bord med skiva i kolmårdsmarmor, förgylld, spegelns höjd ca 188, bred 80, bordets höjd 72 cm

Smärre slitage

801614

2020-08-19