Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1960/70-tal, vitlackerade, med glasskiva med struktur, höjd ca 53 samt 40x32 cm
Bruksslitage
801632
2020-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här