Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE KÅKS (född 1941): Komposition, färglitografi, E.A-upplaga, signerad och daterad Kåks - 77, bildyta ca 47 x 43 cm
Ej examinerad ur ram
801634
2020-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här