Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STRÅLKASTARE PÅ STATIV, plåt, "Mayor equipment", troligen 1950/60-tal, höj och sänkbar, höjd mellan ca 170-210 cm
Slitage, funktuionen garanteras ej
801635
2020-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här