Strålkastare

Strålkastare
Strålkastare
Strålkastare
Strålkastare
Strålkastare
Strålkastare
Strålkastare
Strålkastare
Strålkastare
Strålkastare

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STRÅLKASTARE PÅ STATIV, plåt, "Mayor equipment", troligen 1950/60-tal, höj och sänkbar, höjd mellan ca 170-210 cm

Slitage, funktuionen garanteras ej

801635

2020-08-19