Kjell Erik Killi Olsen tusch

Kjell Erik Killi Olsen tusch
Kjell Erik Killi Olsen tusch
Kjell Erik Killi Olsen tusch
Kjell Erik Killi Olsen tusch

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KJELL ERIK KILLI OLSEN, signerad och daterad K.E.K.O 1983 New York, tusch, bildmått ca 59x44 cm

En mindre fläck

801645

2020-08-18