Kerstin Hörlin Holmqvist sideboard
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, sideboard, Triva-serien, för Nordiska kompaniet, 1960-tal, mahognyfanér, beslag av mässing, fem lådor i sargen samt hyllplan nedtill, höjd ca 77, 124 x 50 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken och slag, 1 nyckel medföljer och kan hämtas vid utlämningen
801650
2020-08-19