Kerstin Hörlin Holmqvist sideboard

Klubbat för:

6 600 SEK

1 500 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, sideboard, Triva-serien, för Nordiska kompaniet, 1960-tal, mahognyfanér, beslag av mässing, fem lådor i sargen samt hyllplan nedtill, höjd ca 77, 124 x 50 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken och slag, 1 nyckel medföljer och kan hämtas vid utlämningen

801650

2020-08-19