Korgmöbel

Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFGRUPP, 4 dlr, bestående av: soffa, bord, fåtöljer, 2 st., 1900-talets andra hälft, vitmålad bambu och rotting, lösa plymåer med textil klädsel, sitthöjd ca 40, soffans längd 200 cm, ovalt bord med glasskiva höjd ca 53 cm, 140x80 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken med bortskavd färg

801651

2020-08-19