Roland Svensson pastell

Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell

Klubbat för:

12 000 SEK

12 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgård i aftonrodnad, signerad och daterad Roland S. -41, pastell, 23,5x42 cm

801657

2020-08-26