Byrå barockstil

Byrå barockstil
Byrå barockstil
Byrå barockstil
Byrå barockstil
Byrå barockstil
Byrå barockstil
Byrå barockstil
Byrå barockstil
Byrå barockstil
Byrå barockstil
Byrå barockstil
Byrå barockstil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, barockstil, 1800-tal, 3 lådor, fanér i bl a ek och rot, handstag och nyckelplåtar i brons, nyckel finns, höjd ca 73 samt 79x46 cm

Bruksslitage

801658

2020-08-19