Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

GOLVLAMPA, 1900-talets slut, 1 ljuspunkt, skräemen ställabar i vinkel, höjd ca 137, målad metall, textil skärm

Zustandsbeschreibung

Slitage, funktionen garanteras ej

801661

2020-08-19