Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BENNO ARZT (född 1941): Komposition med tupp, signerad och daterad Benno Arzt -05, akryl på duk, 100x81 cm
Zustandsbeschreibung
801667
2020-08-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner